Kurumsal

EKİBİMİZ

GENEL KOORDİNATÖR / RPM MUCİDİ

REŞAT KOÇAK 

 

HUMA CONCEPT/ SORUMLU PARTNER ve ÜRETİM KOORDİNASYON

MURAT GENÇ 

17.07.1983 tarihinde İstanbul’da doğdu.

Yükseköğrenimini Abant İzzet Baysal Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Endüstrisi Mühendisliği bölümünde 2002-2006 tarihleri arasında tamamladı.

2006 – 2010 tarihleri arasında orman ürünleri sektöründe, ağaç işleme makineleri üretimi yapan ve ithalatını yapan farklı firmalarda satış temsilcisi, bölge satış sorumlusu ve satış yetkilisi gibi pozisyonlarda çalıştı.

İlgili iş kapsamında yurt dışında ve özellikle yurt içinde sürekli seyahat edilmesi suretiyle, orman ürünleri sektöründe üretim yapan çok fazla sayıda firma ile tanışılarak oldukça geniş bir portföy oluşturuldu. Ayrıca sektörün nabzını yakından takip etme fırsatı bulundu.

2007 Aralık – 2008 Mayıs dönemleri arasında Erzincan 59. Topçu Tugayında eğitim çavuşu olarak askerlik görevini tamamladı.

2010 yılı Mart ayından 2012 Kasım ayına kadar, dış mekân ahşap ürünleri üretimi yapan bir firmada satış sorumlusu olarak görev aldı. Söz konusu işin kapsamında, iş fikrini oluşturan faaliyet alanlarında, gerekli bilgiler ve kazanımlar elde edildi.

 

HUMA CONCEPT/ REKLAM KOORDİNASYON ve INTERNET PAZARLAMASI

ÖMRE DURAN 

29.10.1978 tarihinde Adana’da doğdu.

Yükseköğrenimini Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği(İng) bölümünde 1997-2002 tarihleri arasında tamamladı.

2002-2003 yılında Network uzmanlığı aldı. 2003-2005 tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yönetim ve Organizasyon üzerine yüksek lisansını tamamladı. Girişimcilik ve e-ticaret üzerine çalışmalar yaptı.

2003-2012 yılları arasında network ve telekomünikasyon üzerine yurtiçinde ve yurtdışında birçok operatör için danışman mühendislik yaptı.

2013 yılında e-ticaret yapmak için kendi firmasını kurdu. Kişiye ve mekâna özgü sanatsal tasarımlar ve sanat eserlerinin satışına yönelik olan bu sitenin içeriğinin bir kısmını 2013 yılı sonunda GNC Ahşap bünyesine taşıyarak GNC Art Solution birimini olgunlaştırdı. Aynı dönemde şirket ortaklığına dâhil olarak internet pazarlaması ve mimari sanatsal faaliyetlerin yürütülmesi konusunda sorumluluk aldı.

 

HUMA CONCEPT MİSYONU;

RPM mobilyalar ile güncelin de ötesine geçerek müşterilerine her zaman farklıyı, kalite ile birlikte sunmak.

 

HUMA CONCEPT VİZYONU;

Renkli Panel Masif Mobilyaların dünya çapında bilinirliğini ve marka güvenilirliğini sağlayarak yurtiçinde ve yurtdışında farklılığı ile anılır bir marka olmak.